خانه

Guangzhou Mendior Business Co., Ltd.

نمایه شرکت

Mendior Cosmetics Co.، Ltd که همیشه خود را متعهد به توسعه محصولات مراقبت از پوست طبیعی محصولات مراقبت از پوست مانند کپسول مراقبت از پوست، ماسک صورت، پودر ماسک نرم طبیعی، اسکراب بدن، بمب های حمام، رژ لب و غیره تولید کننده حرفه ای و صاحبان علامت های تجاری صادرات این مربوط به طراحی، توسعه و تولید است. ما بیش از 20 سال تجربه تولید، تمام محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی و مشتریان از انواع مختلف بازار در سراسر جهان می آیند.

Mendior به عنوان یک شرکت حرفه ای OEM لوازم آرایشی خصوصی، دارای شرایط لازم برای واردات و صادرات است. کارگاه ما کاملا به استاندارد GMP، با مساحت 30،000 متر مربع ساخته شده است. ظرفیت تولید سالیانه محصولات کرمی به 5000 تن تن رسیده است. محصولات ما به طور عمده شامل 3 گروه --- مراقبت از پوست، مراقبت از بدن و آرایش، با هزاران تن از انواع. ما مرکز تحقیق و توسعه داریم با تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته، بیش از 30 متخصص در زمینه بیوشیمی و پوست در زمینه نوآوری و کیفیت خوب محصولات تأمین می شود. علاوه بر این، مندیاور به شدت تحقیق و توسعه فناوری و تولید متکی است و می تواند نیازهای خاص مشتریان را برآورده کند. با انباشت بیش از 25 ساله و نوآوری، ما هزاران فرمول بالغ و پایدار را در مورد مراقبت از پوست، مراقبت از بدن و محصولات آرایش مناسب هر نوع نیازهای مشتریان داریم. کارخانه ما به ایالات متحده آمریکا FDA استاندارد GMPC، گواهینامه ISO رسیده است. ما شده اند OEM و ODM منصوب شده است تولید کننده برای بیش از ده مارک معروف در چین و بازار خارج از کشور. ما متعهد به تولید مراقبت از پوست با کیفیت خوب، مراقبت از بدن و لوازم آرایشی از جمله کرم، ژل، لوسیون، تونر، ماسک، اسکراب بدن و بمب های حمام هستیم.

هر گونه تقاضای برچسب زدن خصوصی، OEM، محصولات نیمه تمام بسیار خوش آمدید. ما همچنین می توانیم مجموعه ای کامل از خدمات را از موقعیت نام تجاری، ادغام ساختار محصول، طراحی بسته بندی، انتخاب لوازم جانبی، تولید محصول به برنامه عملیاتی بازار ODM ارائه دهیم.


اگر ما بتوانیم به شما کمک کنیم، می توانید با ما تماس بگیرید.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

15 سال توسعه پایدار دلیل اصلی پیشرفت ما است

2003، کارخانه ما ساخته شده است، و ما محصولات مراقبت از پوست در چین را به فروش می رسانیم.

2004، بسیاری از مشتریان می آیند برای بازدید از کارخانه ما و سفارش محصولات مراقبت از پوست از ما.

2005، بیشتر و بیشتر مشتریان اتحادیه اروپا با ما تماس بگیرید برای سفارش محصولات مراقبت از پوست با آنها مارک خصوصی.

2014، ما در حال ساخت بخش تجارت خارجی خودمان، که نام آن گوانگژو Mendior کسب و کار (واردات و صادرات) شرکت آموزشی ویبولیتین

2018 ما تقریبا محصولات مراقبت از پوست را به فروش می رسانیم به طور کلی، بازار داخلی اتحادیه اروپا و آمریکای شمالی است .....

Guangzhou Mendior Business Co., Ltd. Guangzhou Mendior Business Co., Ltd.
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : منديور

تعداد کارمندان : 100~130

فروش سالانه : 3000000-500000

سال تاسیس : 2014

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب کپسول چهره سرامید برای فروش کیفیت خوب کپسول چهره سرامید برای فروش